Autonomiczna witryna II Wydziału Lekarskiego

Dział Informatyki WUM we współpracy z II Wydziałem Lekarskim zrealizował autonomiczną witrynę internetową II WL, dostępną pod adresem www.2wl.wum.edu.pl. Witryna Wydziału jest zbudowana podobnie jak witryny jednostek Uczelni i będzie redagowana przez Dziekanat II WL, w dwóch wersjach językowych.

Polskojęzyczna część witryny składa się z dwóch sekcji: głównej – zawierającej ogólne informacje o Wydziale – oraz bloku, w którym są publikowane informacje przeznaczone dla studentów kierunków: lekarskiego i fizjoterapii. Wersja anglojęzyczna witryny przedstawia ofertę Oddziału Nauczania w Języku Angielskim; skierowana jest do studentów English Division i kandydatów na studia w j. angielskim.

Witryna jest wyposażona w podręczne linki do potrzebnych studentom narzędzi WUM, takich jak poczta elektroniczna i Portal SSL-VPN. Zawiera także linki do typowo studenckich portali i stron, m.in. witryny Działu Obsługi Studentów.