Informator IT dla pracowników i uczestników studiów doktoranckich WUM

Informator IT dla pracowników - okładkaDział Informatyki oraz Oficyna Wydawnicza WUM przygotowały Informator IT dla pracowników i uczestników studiów doktoranckich naszej Uczelni. Informator sposobem wydania i szatą graficzną nawiązuje do Informatora IT dla studentów, który w bieżącym roku akademickim doczekał się drugiej edycji. Publikacja w przyjaznej formie prezentuje zasoby informatyczne Uczelni i zawiera skrócone instrukcje korzystania z takich narzędzi, jak System Centralnego Wydruku czy Portal SSL-VPN.

Książeczka jest dystrybuowana przez Kancelarię w jednostkach kampusów i bazy pozostałej, a dla pracowników administracji centralnej zostanie wystawiona do pobrania w standach na III i IV piętrze Rektoratu. Dostępna jest również do pobrania w formacie PDF na stronie Działu Informatyki.