Monitoring absencji pracowników i studentów Uczelni w związku z grypą A(H1N1)v

W nawiązaniu do pisma nr AO/0725/78/2009 z dnia 12 listopada 2009 r. do Kierowników Jednostek WUM uprzejmie informujemy, że z dniem 27 listopada została uruchomiona baza Monitoring absencji – narzędzie dostępne przez przeglądarkę www wspomagające monitorowanie zachorowalności i absencji z powodu choroby wśród studentów i pracowników Uczelni. Szczegółowa instrukcja korzystania z bazy i zamieszczania w niej danych jest dołączona do ekranów aplikacji.

Uprzejmie przypominamy, że zgodnie z w.w. pismem termin cotygodniowego przekazywania stosownych informacji do bazy będzie upływał w każdy czwartek o godzinie 12:00. Pierwsza informacja powinna być przekazana w dniu 3 grudnia (czwartek) do godz. 12:00.

Baza jest dostępna w Portalu SSL-VPN (zakładka: Monitoring absencji pracowników i studentów Uczelni). Aby uzyskać dostęp do Bazy, należy:
1. Otworzyć stronę główną WUM: http://www.wum.edu.pl i kliknąć link Portal SSL-VPN (intranet) dostępny w lewej kolumnie pod belką Usługi
2. Na stronie logowania wpisać swój login i hasło w Centralnym Systemie Autoryzacji
3. Wybrać i kliknąć zakładkę Monitoring absencji pracowników i studentów Uczelni.

Prosimy o rozpoczęcie korzystania z bazy i zapoznanie się z jej funkcjami.
Dane mogą Państwo zamieszczać sukcesywnie przez cały tydzień (termin czwartkowy jest terminem generowania z bazy automatycznych tygodniowych raportów).

W przypadku problemów z aplikacją prosimy o kontakt na adres grypa@wum.edu.pl.
W przypadku problemów z zalogowaniem się do Portalu SSL-VPN prosimy o kontakt na adres it@wum.edu.pl.

Zespół Operacyjny
ds. przeciwdziałania rozszerzania się zachorowalności
na choroby sezonowe, a w szczególności grypę A(H1N1)v