WiFi (sieć bezprzewodowa) dostępna w lokalizacjach: Szpital na Banacha, ZIAM i Ciołka

Od lutego br. sieć bezprzewodowa WUM przeznaczona do użytku pracowników i studentów Uczelni obejmuje również ZIAM (wraz z budynkiem d. Unimedu), Samodzielny Centralny Publiczny Szpital Kliniczny przy ul. Banacha oraz budynek przy ul. Ciołka, mieszczący zakłady Wydziału Nauki o Zdrowiu.

Logowanie do sieci WiFi na terenie tych lokalizacji odbywa się podobnie jak logowanie do sieci WiFi na terenie Centrum Dydaktycznego i w akademikach – za pomocą loginu i hasła w Centralnym Systemie Autoryzacji (UWAGA: należy się logować bez polskich liter w nazwie użytkownika). Dla komputerów uczelnianych, wpiętych do domeny WUM, połączenie z WiFi następuje automatycznie.